SlovenskýČeština

0 ks 0.00 €
Najpredávanejšie

Obrázok pre Matrac EXCELENT
-15%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: 5 až 7 pracovných dní.

Doprava zadarmo

350.00 €
299.00

Na splátky už od 29.90 €

Obrázok pre Matrac GREEN STAR
-17%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: 5 až 7 pracovných dní.

Doprava zadarmo

290.00 €
241.00

Na splátky už od 24.10 €

Obrázok pre Zuzana 1 + 1 + darček 1x chránič matraca
-13%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: 5 až 7 pracovných dní..

Doprava zadarmo

629.00 €
549.00

Na splátky už od 54.90 €

Doprava všetkých matracov ZADARMO

 

Doručíme Vám akýkoľvek rozmer matracov úplne zadarmo!

 

Ako dlho budete musieť čakať?

Každý matrac, ktorý si zakúpite prostredníctvom nášho e-shopu, je vyrábaný podľa Vašich požiadaviek zadaných v objednávke. Každý matrac vyrábame ručne za pomoci moderného technologického vybavenia. Výroba takýchto matracov je teda výrobou na mieru klienta a nie je ľahká, no vždy sa snažíme, aby celý proces výroby a doručenia prebehol čo v najkratšom čase, zvyčajne do 5 pracovných dní. Vyrobené matrace obratom expedujeme pomocou prepravnej firmy GEIS, ktorá Vaše matrace doručí až k Vám domov úplne zadarmo.

Všetky matrace sú riadne zabalené v niekoľkých vrstvách, a preto sa nemusíte obávať akéhokoľvek poškodenia pri ich doručovaní.

 

Kedy Vás budeme informovať o zásielke?

O odoslaní objednanej zásielky Vás budeme kontaktovať e-mailom. V deň doručenia Vám príde SMS, ktorá bude obsahovať telefónne číslo na kuriéra, ktorý Vás bude kontaktovať približne hodinu pred dodaním. Doba doručovania je zvyčajne každý pracovný deň v čase od 9. do 14. hodiny.

 

Ako prebrať zásielku?

Zásielku môže prevziať váš príbuzný (okrem prípadu nákupu na splátky) resp. iná poverená osoba na uvedenej adrese, pokiaľ bude vedieť, že zásielku má očakávať. V prípade preberania tovaru na dobierku nezabudnite prosím na to, že je potrebné za tovar vyplatiť požadovanú sumu. Ak je suma za objednávku uhradená vopred alebo sa jedná o nákup na splátky, môže si šofér pre overenie identity od Vás vypýtať občiansky preukaz alebo iný doklad.

Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom protokol o škode a tovar nepreberajte. Čo najskôr nás o vzniknutej situácii informujte a po uznaní reklamácie Vám zadarmo doručíme nové matrace.

 

 

Ako zaplatiť za matrace?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Daný spôsob platby si zvolíte pri vyplňovaní dodacích údajov v objednávke.

 

Platba vopred prevodom na účet Predávajúceho

Cena za dopravu matracov pri platbe prevodom je: 0,- EUR. Platbu vopred prevodom na účet Predávajúceho uskutočníte na základe pokynov, ktoré obdržíte prostredníctvom e-mailu, obratom po objednaní tovaru. Nezabudnite uviesť ako variabilný symbol číslo Vašej objedávky.

Bankové spojenie:

Tatra Banka, a. s.      IBAN: SK07 1100 0000 0029 4808 4324

BIC: TATRSKBX     Číslo účtu: 29 4808 4324/1100

 

Platba na dobierku - platba v hotovosti kuriérovi pri prebraní tovaru

Cena za dopravu matracov pri platbe v hotovosti na dobierku: 1,5- EUR. Ak nechcete platiť za tovar vopred, úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru priamo pracovníkovi kuriérskej služby.

 

Platba kartou

Platba platobnou kartou pomocou modulu CardPay od Tatrabanky.

 

Platba na základe zálohovej faktúry

Pri kúpe matracov atypických rozmerov a pri nákupe, ktorý presahuje výšku 500 €, je potrebné uhradiť zálohu vopred vo výške 50% z koncovej ceny objednávky. Platbu na základe zálohovej faktúry uskutočníte prostredníctvom pokynov, ktoré obdržíte vo forme e-mailu, obratom po objednaní tovaru. Nezabudnite uviesť ako variabilný symbol číslo Vašej objednávky. Tovar Vám vyexpedujeme až po prijatí peňažných prostriedkov na náš účet. Cena za dopravu matracov pri platbe na základe zálohovej faktúry je: 0,- EUR.

Bankové spojenie:

Tatra Banka, a. s.      IBAN: SK19 1100 0000 0029 4106 9068

BIC: TATRSKBX     Číslo účtu: 29 4106 9068/1100

 

Platba prostredníctvom spoločnosti Quatro

Pri kúpe matracov na splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro je cena dopravy:  0,- EUR. Po odoslaní objednávky Vás naša stránka automaticky presmeruje na stránky www.quatro.sk, kde vyplníte formulár pre schválenie úveru. Na Váš email, ktorý ste zadali pri vytváraní objednávky Vám príde potvrdenie o schválení alebo zamietnutí úverovej žiadosti.

Upozornenie, dodacia lehota na tovar začína plynúť dňom, kedy bude Vaša žiadosť schválená a obdržíme všetky potrebné dokumenty.

 

Doplatkové služby

 

Uprednostnená reklamácia do 7 dní

Aj napriek kvalitným materiálom našich výrobkov a kontrole vo výrobe sa može vyskytnúť nejaká chybná vada a zodpovedáme aj za vady ,o ktorých nevieme. V rámci tejto príplatkovej služby Vám celú dobu reklamačného cyklu skrátime na 7 pracovných dní,pretože čas reklamácie môže štandardne trvať až 30dní. Hneď po dodaní výrobku na posúdenie,Vám obratom do 7 pracovných dní zavoláme a oboznámime Vás s výsledkom reklamácie.Ak sa tento proces z nejakých dôvodov predlží celá táto čiastka Vám bude vrátena.Tovar,ktorý reklamujete musí byt ihneď po zistení akejkoľvek závady rýchle odoslaný k nám na posúdenie. V prvom rade dbáme nato,aby zákazník bol spokojný nielen s používaním našich výrobkov,ale aj s našimi službami.Cena služby: 9,90- €

 


PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK