SlovenskýČeština

0 ks 0.00 €


Najpredávanejšie

Obrázok pre Matrac EXCELENT
-29%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: 3 až 5 pracovných dní

Najpredávanejší komfortný ortopedický partnerský matrac z vysoko kvalitnej studenej peny s profiláciou. Matrac je tvorený kombináciou kvalitných HR...

Doprava zadarmo

309.00 €
220.00 €

Na splátky už od 22.00 €

Obrázok pre Matrac GREEN STAR
-24%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: 3 až 5 pracovných dní

Sendvičový matrac odvodený od obľúbeného modelu THEODOR v tvrdšej verzii použitím prírodnej kokosovej vrstvy a obojstrannou 7 zónovou profilácio...

Doprava zadarmo

290.00 €
219.00 €

Na splátky už od 21.90 €

Obrázok pre Zuzana 1 + 1
-21%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: 3 až 5 pracovných dní

Sendvičový matrac odvodený od obľúbeného modelu ZERO HARD v tvrdšej verzii obojstranne
použitím prírodnej kokosovej vrstvy a obojstrannou 7 zónov...

Doprava zadarmo

629.00 €
499.00 €

Na splátky už od 49.90 €

Chránič predĺži životnosť Vášho matraca


Kvalitný matracový chránič by mal byť samozrejmosťou v každej spálni. Udrží váš matrac v čistote, chráni ho pred vlhkosťou, znečistením či mechanickým poškodením. Medzi hlavne výhody chrániča patrí ľahká údržba - na rozdiel od poťahu matraca je manipulácia s ním lahšia a jednoduchšia. U nás kúpite chránič na všetky rozmery matracov.

 

Náš špeciálny trojvrstvový ANTIROZTOČOVÝ chránič matraca - vyrobený z troch vrstiev mikrovlákna - chráni materiál matraca pred roztočmi, baktériami, vlhkosťou, pliesňami, a tak predlžuje jeho životnosť. Z hľadiska hygieny je práve mikrovlákno materiál, ktorý dokáže najlepšie absorbovať pot, špinu a baktérie.

 

 

 

 

Dôležitá je aj kvalitné uchytenie chrániča na matrac, aby Vám necestoval po posteli. Naše chrániče majú napínacie pásy, ktorými ich v rohoch matraca ľahko uchytíte. Pamätajte, že aj chránič matraca potrebuje starostlivosť. Náš ANTIROZTOČOVÝ chránič matraca sa dá prať na 60ºC, čo zabezpečí zničenie všetkých baktérií a nečistôt.

 


PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK