SlovenskýČeština

0 ks 0.00 €


Najpredávanejšie

Obrázok pre Matrac EXCELENT
-15%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: 2 až 4 pracovné dni

Najpredávanejší komfortný ortopedický partnerský matrac z vysoko kvalitnej studenej peny s profiláciou. Matrac je tvorený kombináciou kvalitných HR...

Doprava zadarmo

350.00 €
299.00

Na splátky už od 29.90 €

Obrázok pre Matrac GREEN STAR
-17%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: 2 až 4 pracovné dni

Sendvičový matrac odvodený od obľúbeného modelu THEODOR v tvrdšej verzii použitím prírodnej kokosovej vrstvy a obojstrannou 7 zónovou profilácio...

Doprava zadarmo

290.00 €
241.00

Na splátky už od 24.10 €

Obrázok pre Zuzana 1 + 1
-13%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: Skladom do 24 hod.
 
EXTRA ZĽAVA -10% Využite náš zľavový kupón s kódom Výpredaj, na nákup za ešte výhodnejšiu cenu.
Po zadaní kódu sa Vám zľava automaticky odr...

Doprava zadarmo

629.00 €
549.00

Na splátky už od 54.90 €

Chránič predĺži životnosť Vášho matraca


Kvalitný matracový chránič by mal byť samozrejmosťou v každej spálni. Udrží váš matrac v čistote, chráni ho pred vlhkosťou, znečistením či mechanickým poškodením. Medzi hlavne výhody chrániča patrí ľahká údržba - na rozdiel od poťahu matraca je manipulácia s ním lahšia a jednoduchšia. U nás kúpite chránič na všetky rozmery matracov.

 

Náš špeciálny trojvrstvový ANTIROZTOČOVÝ chránič matraca - vyrobený z troch vrstiev mikrovlákna - chráni materiál matraca pred roztočmi, baktériami, vlhkosťou, pliesňami, a tak predlžuje jeho životnosť. Z hľadiska hygieny je práve mikrovlákno materiál, ktorý dokáže najlepšie absorbovať pot, špinu a baktérie.

 

 

 

 

Dôležitá je aj kvalitné uchytenie chrániča na matrac, aby Vám necestoval po posteli. Naše chrániče majú napínacie pásy, ktorými ich v rohoch matraca ľahko uchytíte. Pamätajte, že aj chránič matraca potrebuje starostlivosť. Náš ANTIROZTOČOVÝ chránič matraca sa dá prať na 60ºC, čo zabezpečí zničenie všetkých baktérií a nečistôt.

 


PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK