SlovenskýČeština

0 ks 0.00 €


Najpredávanejšie

Obrázok pre Matrac EXCELENT
-15%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: 2 až 4 pracovné dni

Najpredávanejší komfortný ortopedický partnerský matrac z vysoko kvalitnej studenej peny s profiláciou. Matrac je tvorený kombináciou kvalitných HR...

Doprava zadarmo

350.00 €
299.00

Na splátky už od 29.90 €

Obrázok pre Matrac GREEN STAR
-17%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: 2 až 4 pracovné dni

Sendvičový matrac odvodený od obľúbeného modelu THEODOR v tvrdšej verzii použitím prírodnej kokosovej vrstvy a obojstrannou 7 zónovou profilácio...

Doprava zadarmo

290.00 €
241.00

Na splátky už od 24.10 €

Obrázok pre Zuzana 1 + 1
-13%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: Skladom do 24 hod.
 
EXTRA ZĽAVA -10% Využite náš zľavový kupón s kódom Výpredaj, na nákup za ešte výhodnejšiu cenu.
Po zadaní kódu sa Vám zľava automaticky odr...

Doprava zadarmo

629.00 €
549.00

Na splátky už od 54.90 €

Aký materiál uprednostniť pri výbere matraca

 

Každý z nás potrebuje pre dobrý a zdravý spánok niečo iné. Najdôležitejšou súčasťou pri výbere matraca je materiál, z ktorého je vyrobený. Od kvality použitých materiálov sa odvíjajú vlastnosti matraca - ako tvrdosť, pružnosť, stálosť, priedušnosť či životnosť matraca, a napokon i samotná cena. Všetky naše matrace sú vyrobené z certifikovaných materiálov. Stačí si len správne vybrať matrac, ktorý najviac zodpovedá vašim potrebám. Všetky naše matrace používajú certifikované materiály garantované kvalitou.

 

Najpredávanejšie sú STREDNE TUHÉ MATRACE. Patria sem penové, taštičkové a sendvičové matrace. Pri tomto type matracov sa kombinujú mäkšie materiály s tvrdšími, ktoré udržujú chrbticu počas spánku v rovine. Najmäkšie budete spať na matraci s výplňou z pamäťovej peny, latexu alebo prírodných materiálov. Tieto peny sú ľahké a poddajné, preto nevytvárajú protitlak a prispôsobia sa tvaru tela. TVRDÉ MATRACE bývajú vystužené kokosom alebo konskými vlasmi. Patria sem matrace zo studenej HR peny, RE peny, prípadne PUR peny s vyšším odporom. Medzi tvrdé radíme aj vybrané typy sendvičových a taštičkových matracov. Ak patríte k ľuďom s vyššou hmotnosťou alebo bolesťami chrbtice, odporúčame skôr tvrdšie matrace. Váš chrbát sa Vám poďakuje!

 

 

 

 

 

Na kvalitu spánku má vplyv aj výber poťahovej látky. Poťahová látka AloeVera obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku. Poťah Silver, obsahujúci vzácne striebro, je zas ideálne riešenie pri alergii na prach a pri problémoch s nadmerným potením. Ak hľadáte poťahovú látku, ktorá zabraňuje tvorbe a usadzovaniu roztočov a pliesní - odporúčame MEDICOTT silver guard. Označenie 3D znamená, že poťah obsahuje mriežku, ktorá zvyšuje priedušnosť a odvetranie matraca.

 

V našej ponuke máme celú škálu poťahov - vrátane prírodných, či nepriepustných materiálov, ktoré sú vhodné do nemocničných zariadení. Stačí si len vybrať ten správny práve pre Vás. Všetky naše poťahy sú odnímateľné a dajú sa vyprať. Na každý matrac odporúčame použiť náš ANTIROZTOČOVÝ chránič matraca ( http://czmatrace.webroyal.sk/stop-bacteria---chranic-matraca-d12626), ktorý predĺži životnosť Vášho nového matraca.

 


PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK