SlovenskýČeština

0 ks 0.00 €
Najpredávanejšie

Obrázok pre Matrac EXCELENT
-15%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: 2 až 4 pracovných dní.

Doprava zadarmo

350.00 €
299.00

Na splátky už od 29.90 €

Obrázok pre Matrac GREEN STAR
-17%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: 2 až 4 pracovných dní.

Doprava zadarmo

290.00 €
241.00

Na splátky už od 24.10 €

Obrázok pre Zuzana 1 + 1 + darček 1x chránič matraca
-13%
Odporúčame antibakteriálny chránič matraca
Doručenie do: Expedujeme do 24 hod..

Doprava zadarmo

629.00 €
549.00

Na splátky už od 54.90 €

Ako vyberať partnerský matrac

 

Partnerský matrac je ideálnym riešením pre partnerov, keď každému vyhovuje niečo iné, no spíte na jednej posteli. Skôr, ako sa rozhodnete pre kúpu matraca, zodpovedajte si spoločne pár základných otázok, aby ste sebe i Vášmu partnerovi zabezpečili kvalitný spánok a svieže prebudenie.

 

 

 

Spíte radšej na mäkkom než tvrdom lôžku alebo uprednostňujete skôr prírodný materiál pred Pur penami? Dôležité je aj to, či máte problémy s chrbticou, platničkami alebo dokonca s kĺbmi. Vhodný výber matraca Vám dokáže uľaviť od bolestí. Dôležitú úlohu zohráva aj to, koľko vážite, či trpíte alergiou alebo ako veľmi sa potíte. Ak zvažujete kúpu nového matraca, tak v prvom rade pozerajte na jeho tvrdosť. Na stupnici od 1 do 5 - najmäkšie budete spať na matraci so stupňom tvrdosti jeden. Najpredávanejšie sú stredne tvrdé matrace. V prípade, že je vaša hmotnosť vyššia alebo chcete dopriať vášmu telu zdravý spánok, vsaďte na tvrdšie matrace. Naši odborníci na zdravý spánok Vám so správnym výberom matraca radi poradia. 

Naše matrace sú obojstranné - pričom každá strana má svoj stupeň tvrdosti, čo je jedna z výhod, ktorú oceňujú všetci naší zákazníci. Príklad, ak si kúpite matrac s tvrdosťou 3/5 znamená to, že jedna strana matraca má strednú tvrdosť 3 a druhá 5. Ku všetkým typom matracov si môžete vybrať aj poťah. Poťahové materiály, rovnako ako výplň, zohrávajú pri výbere vhodného matraca svoju úlohu. Na každý matrac odporúčame použiť náš ANTIROZTOČOVÝ chránič matraca, ktorý predĺži životnosť Vášho nového matraca.

 

 


PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK